Techninės Specifikacijos

Radijas mašinoje internetu – ar įmanoma?

Radijas mašinoje internetu tikrai nėra naujiena 2024 metais.

Klausyti radijo internetu dabar yra labai patogu, o signalo kokybė dažnai pralenkia tradicinę FM radijo bangų transliaciją. Tikriausiai jau esate išbandę tokias paslaugas savo namų kompiuteryje, mobiliajame telefone, tačiau būtų puiku internetinio radijo pasiklausysi ir važiuojant automobiliu? Tačiau kaip tai pasiekti yra net keletas būdų kuriuos dabar ir išvardinsime.

“Bluetooth” ryšys: Jei automobilio garso sistema turi “Bluetooth” ryšį, galite susieti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su automobilio sistema. Tada galite naudoti savo įrenginį internetinio radijo programėlėms, tokioms kaip “Spotify”, “Pandora” ar “Apple Music”, transliuoti. Garsas bus perduodamas į automobilio garsiakalbius.

AUX įvesties prievadas: Daugelyje automobilių yra papildomas įvesties (AUX-In) prievadas, prie kurio galima tiesiogiai prijungti garso šaltinį. AUX kabeliu galite prijungti išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį arba nešiojamąjį įrenginį prie automobilio garso sistemos. Iš ten galite leisti internetinio radijo programas arba net klausytis internetinių radijo stočių per savo įrenginį.

USB jungtis: Jei automobilio garso sistema palaiko USB jungtis, galite prijungti USB kaupiklį su mėgstamiausiais interneto radijo įrašais arba naudoti telefoną kaip medijos šaltinį. Kai kurie šiuolaikiniai automobiliai netgi palaiko “Apple CarPlay” arba “Android Auto”, todėl išmaniojo telefono programėles galite valdyti per automobilio jutiklinį ekraną.

interneto-radijo-imtuvas-automobiliuiPapildomai parduodamos automobilių stereogarsiakalbių sistemos: Galite apsvarstyti galimybę patobulinti savo automobilio stereosistemą, įsigydami antrinės rinkos sistemą, kuri palaiko internetinio radijo programėles ir srautinį duomenų siuntimą. Daugelyje antrinės rinkos stereosistemų yra integruotas “Wi-Fi” arba išmaniojo telefono veidrodinio atvaizdavimo palaikymas, todėl lengva transliuoti internetinį radiją.

Kai kuriose transporto priemonėse įrengti automobiliniai “Wi-Fi” prieigos taškai. Galite prijungti prietaisą prie automobilyje esančio “Wi-Fi” tinklo ir tiesiogiai transliuoti internetinį radiją.

Specialūs interneto radijo įrenginiai: Yra specialių interneto radijo įrenginių, kuriuos galima sumontuoti automobilyje. Šie prietaisai jungiasi prie interneto ir leidžia įsijungti įvairias internetines radijo stotis.

Teksto komentarai

Komentuoti